pondělí 14. dubna 2008

Divadlo SKLEP v Londýně!!!

Nedávno jsme dostali skvělou příležitost! Na webovém serveru pohyby.co.uk, který navštěvují především ti, jenž v Anglii žijí nebo se do ní chystají, se nabídla příležitost zajít si na SKLEPáky, kteří přijedou do Londýna. Neváhali jsme, koupili jsme si ticket (sice poměrně drahý, ale české divadlo je české divadlo!) a šli jsme. Představení, které hráli je nejstarším představení, které SKLEPáci hrají, a to hru a motivy divadelní hry Václava Havla a Karla Bryndy Život před sebou. V hlavní roli se představil geniální Tomáš Hanák a David Vávra. Byli úžasní, a pokud budete mít možnost si na toto představení někd zajít, určitě neváhejte.
Ve videu krátká ukázka.3 komentáře:

jakudo řekl(a)...

to mohlo být fakt dobrý. teď jsem zkoukl to video tady a sklepáci jsou prostě úžasný;)
Jen by mě zajímalo, bylo to v Angličtině nebo pro čechy v Češtině. Předpokládám, že AJ. Jak to vyznělo v Aj?

panMara řekl(a)...

V angličtině?? Ne!! Česky divadlo zásadně v češtině! Přece jsme vlastenci :-) bylo úžasný, že se na jednom představení sešlo cca 200 lidí a to vesměs češi a slováci...takovou koncentraci jsme dlouho nezažili :-)
A na obě představení bylo vyprodáno.

Multifuncional řekl(a)...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Impressora e Multifuncional, I hope you enjoy. The address is http://impressora-multifuncional.blogspot.com. A hug.